BMS Group olarak sağlıklı bir yaşamın herkesin en temel haklarından biri olduğuna inanıyoruz. Zararlı canlılarla mücadele ve kontrol yöntemleri hiç şüphesiz bir kitle sağlığı hizmeti olarak da ele alınır. Doğru ve etkili bir hizmet için alanında gerekli eğitimleri tamamlamış tecrübe sahibi çalışanlar ve mevcut şartlar göz önüne alınarak doğru projelendirilmiş, detayları belirlenmiş uygulama yöntemleri kullanıyoruz. Yasal gereksinimlere uyarak, insan ve çevre sağlığına zarar vermeyecek, uluslararası standartlarda kabul görmüş malzemeler kullanıyoruz.

Tesislerinize güzellik katan yeşil alanları periyodik bakımlar ile ziyaretçilerinizin gözüne daha estetik görünecek alanlara dönüştürüyoruz. Profesyonel bahçe bakımı ekibimiz ile bahçelerinizin sürdürülebilirliğini sağlıyor, oluşturacağımız projeler sayesinde tesislerinize nefes oluyoruz.

Gerekli eğitimlerden geçmiş profesyonel ekibimiz ile insan sağlığına ve çevreye duyarlı, sağlık bakanlığı onaylı ürünler kullanarak tesislerinizin virüslerden arınmasını sağlıyoruz. Özellikle Covid-19 sonrası çalışanlarınızın ve tesislerinizi ziyaret eden insanların akıllarındaki soru işaretlerini ortadan kaldırıyor, periyodik olarak yaptığımız dezenfeksiyonlar sayesinde insanların sağlığını koruma altına alıyoruz.