Sizin için önemli her bir detayı koruyoruz,

BMS Group olarak US Özel Güvenlik şirketimizde görevli Özel Güvenlik Görevlilerimizin 5188 sayılı kanundan aldıkları yetki sayesinde fiziki ve hukuki sınırlar içerisinde müşterilerimizin tesislerinde değerli çalışanlarının ve kritik gördükleri varlıkların güvenliğinden emin oluyoruz.

Özel Güvenlik Hizmetleri ile tesislerinizin huzuru için çalışıyoruz,

Profesyonel ekibimiz ile tesislerinizde yaptığımız keşif sonrasında ihtiyaçlarınızı belirliyor, özel koşulları göz önünde bulundurarak oluşturduğumuz güvenlik planlarımız ile soru işaretlerinizi ortadan kaldırıyoruz. İşinde yetenekli, özverili ve disiplinli çalışanlarımız sayesinde tesislerinizin güvenlik hedeflerine ulaşmasını sağlıyoruz.


Çalışanlarımızın gelişimine destek oluyoruz,

Her biri özenle seçilmiş Özel Güvenlik Görevlilerimizi düzenli eğitimlere katılmaları konusunda teşvik ederek mesleki bilgilerini geliştirmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimiz ile uzun soluklu stratejik ortaklıklar kurarken çalışanlarımızın da düzenli eğitimler ile kendilerini geliştirerek sektörün en iyilerinden olmalarını sağlamak.


Talep Ettiğiniz Her Yerde,

BMS Group olarak, Türkiye’nin her ilinde, her sektörde güvenlik hizmetleri taleplerinizi karşılamak için organizasyonlarımızı yapılandırdık.

Alışveriş Merkezi ve Mağazacılık

Tesis ve Ofis

Üretim

Eğitim

Bankacılık

Sağlık

Turizm ve Otelcilik

Enerji